NOWA SERIA EVOTEC CAST. JEDNA SERIA, TRZY TEMPERAMENTY.

Evotec Cast Series

Wprowadzając nową serię CAST mamy przyjemność przedstawić nasze innowacyjne rozwiązanie technologiczne trzech różnych blanków i trzech rożnych akcji w jednej serii wędek. Esencja CAST to (Color, Akcja, Sekwencja, Tempo) zaklęta w kodowanych kolorami blankach dostosowanych do specyfiki konkretnych warunków i wymagań. 

Serie maxymalizują benefity używania coraz bardziej dziś popularnych akcji od środkowej do pełnej lecz w trzech różnych tempach powrotu. Bez względu czy łowimy pstrągi w małym strumieniu czy uzywamy ciężkich much na Łososie Atlantyckie, seria  CAST oferuje wszystkie rozwiązania od akcji Medium przez Medium Fast do Fast. Ten wybór nie tylko pozwoli dobrać wędkę do Twoich oczekiwań rzutowych ale także do rodzaju wędkarstwa muchowego, który uprawiasz.

W zależności od akcji, którą preferujesz każda z trzech serii reprezentuje niedościgniony poziom i odznacza się doskonałym stosunkiem ceny do jakości w swojej klasie. Seria CAST powstała w naszej najnowszej technologi DCT (Dynamic Core Technology). Ta unikalna technologia polega na innowacyjnym specjalnym ułożeniu włókien karbonowych w na przemiennych sekwencjach. Każda warstwa karbonu została zaprojektowana by pracować zgodnie z ugięciem wedki by dodać dodatkowej mocy po całej długości blanku. Ma to duży wpływ na wzmocnienie szczytu co powoduje szybszy powrót podczas cyklu rzutu oraz podnosi trwałość blanku.

Przez połączenie technologii DCT z wiodącymi w branży projektami, seria CAST nie tylko dorównała ale przewyższyła oczekiwania, gusta i smaki swoim wielokolorowym designem. Możliwości rzutowe i łowność sprzętu to nieodłączne charakterystyczne dla LOOP elementy, które zainspirowały concept CAST.

Jesteśmy dumni zaprezentować tą nową generację wędek.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl