Opti

OPTI CREEK

Seria Opti Creek została zaprojektowana do połowów na małych potokach. Jeśli poszukujesz najlepszej wędki na trudne technicznie potoki, wybierz serię Opti Creek, ponieważ na tego typu wodach nie ma drugiej szansy.
Modele: 8’8″ #3

 

OPTI PEAK

Wędka Opti Peak została zaprojektowana do rzutów lekka linką, ale poradzi sobie także z dużą rybą. Jeśli szukasz wędki do rzucania bomberów czy suchych much na łososia czy dużego pstrąga, techniki coraz bardziej popularnej i uprawianej na łowiskach dalekiej północy czy Skandynawii, Opti Peak została stworzona dla Ciebie. W Centralnej Europie sprawdza się także doskonale jako wędka zawodnicza do metody krótkiej nimfy. Zapas mocy w dolniku zapewnia komfort i pewność podczas holu nawet bardzo dużej ryby w silnym uciągu.
Modele: 11’0″ #4

 

OPTI STREAM

W modelu Opti Stream najważniejsza była dla nas manewrowość. Wędki te są w stanie uporać się z każdym rodzajem rzutu. Wykonując rzut underhand możesz posłać muchę dokładnie tam gdzie chcesz, bez opóźnienia. Wędki Opti Stream radzą sobie w sytuacji, gdy potrzebujesz odpowiedniej prezentacji.
Modele: 9’0″ #5

 

OPTI RIVER

Pięcioczęściowa wędka 7-weight zaprojektowana z myślą o połowach łososi i troci w rzekach.  Dzięki swej głębokiej akcji jest idealna na długie rzuty underhand w ciasnych miejscach. W przypadku rzutu overhand będziesz zachwycony mocą tej wędki. Wykonana w niezwykle trwałej technologii  Cross Weave i wyposażona w sześciokątny uchwyt „X – Grip”.
Modele: 9’8″ #7

 

OPTI COAST

Pięcioczęściowa wędka 7-weight  zaprojektowana z myślą o połowach łososi i troci w rzekach oraz z wybrzeża morskiego. Doskonale sprawdza się też jako wędka na jeziora z brzegu i łodzi, zwłaszcza model 9'6" #7.  Dzięki swej głębokiej akcji jest idealna na długie rzuty underhand w ciasnych miejscach. W przypadku rzutu overhand będziesz zachwycony mocą tej wędki. Wykonana w niezwykle trwałej technologii  Cross Weave i wyposażona w sześciokątny uchwyt „X – Grip”.
Modele: 9’3″ #6 / 9’6″ #7

 

OPTI POWER SPEY

Wędki Opti Power Spey bardzo dobrze pracują z krótkimi głowicami (typowymi dla castingu underhand czy skagit), ale także z dłuższymi linkami typu spey. Są bardzo precyzyjne przy rzutach, a dolnik wędki posiada spory zapas mocy, której nigdy Ci nie zabraknie. Wszystkie modele wyposażone są w uchwyt kołowrotka Balanced Reel Seat, który jest 50% dłuższy od tradycyjnych uchwytów i pozwala wędkarzowi wybrać pozycję kołowrotka tak, aby idealnie wyważyć wędkę z całym zestawem.  Zbudowana w niezwykle trwałej technologii  Cross Weave.
Modele: 13’0″ #9 / 14’0″ #9 / 15’0″ #10

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl