Opti FlowOPTI FLOW

Wszystkie nowe linki Opti Flow zostały zaprojektowane specjalnie do gładkiej, delikatnej prezentacji. Długi przód - front taper, pozwala dokładnie zaprezentować muchę na każdym dystansie. Długi tył głowicy - back taper pozwala natomiast na znalezienie wystarczającej strefy ładowania do rzutów typu Spey oraz stwarza dodatkowe możliwości w powietrzu, powodując rzuty z nad głowy wyjątkowo bez wysiłkowymi i łatwymi. Ta specjalna konstrukcja głowicy z wyjątkowymi taperami pozwala na pełną kontrolę linki w każdych warunkach. Zintegrowana pętla na froncie linki dla szybkiego i łatwego łączenia z przyponem. Running w kolorze białym, głowica w kolorze jasno-niebieskim.
Waga: WF3-7

 

OPTI V5

Nowa linka muchowa Opti V5 ze swoim kompaktowym front taper-em pozwala na kontrolowaną i dokładną prezentację nawet w najtrudniejszych warunkach. Długi rear taper umożliwia krótkie rzuty oraz sprawia, że Opti V5 jest dobrym wyborem do wędkowania z łodzi.
Waga: WF5-9

 

OPTI COASTER

Długa linka do stosowania w wodach słodkich i słonych nie tylko w skandynawskich warunkach. Posiada przezroczystą i jasną głowicę na "nieśmiałą" rybę. Cienka głowica pozwala na długie rzuty nawet w wietrznych warunkach. Niska „pamięć” w niskiej temperaturze wody.
Waga: WF5-8

 

 

OPTI CREEK

Linkę Opti Creek można uznać za nemezis czujnych ryb. Linka ta jest rozwinięciem Opti Stream i ma nieco krótszą głowicę dla lepszego czucia i prezentacji. To ty masz przewagę nad rybami. Nie na odwrót. Taper jest dopracowany dla jeszcze lepszej prezentacji i nadaje się zarówno do overhandcast jak i do underhandcast. Długość głowicy wynosi 7.0m.
Weight: WF3

 

OPTI STREAM

Opti Stream, jak sama nazwa wskazuje, preznaczony jest do płynącej wody. Nowy taper został zaprojektowany tak, aby underhand oraz overhand casting był niezwykle łatwy. Łatwy do rzutów overhand, a jednocześnie doskonale wyważone do ciasnych rzutów underhand. Długość głowicy wynosi od 8.0-9.5m w zależności od klasy linki.
Weight: WF4-8

 

 

OPTI STILLWATER

Linka ta jest przeznaczona na większe strumienie, rzeki i jeziora. Taper umożliwia dalekie i precyzyjne rzuty. Linka używana często do rzutów typu Spey jednoręcznymi wędkami, ze względu na środek ciężkości przeniesiony na tył głowicy. Fenomenalna do długich roll i jump-roll castów. Polecana przez instruktorów castingu jako doskonała linka techniczna. Długość głowicy wynosi 10,8 m.
Waga: WF4-8

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl