Gwarancja

Wędki i kołowrotki.

Dożywotnia gwarancja na wady produkcyjne. Wymieniane lub naprawiane po dostarczeniu zwrotu do LOOP. Paragon lub dowód zakupu musi towarzyszyć zwrotowi, który musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu. Jeśli dany model nie występuje już w ofercie, zastrzegamy sobie prawo do ustalenia, czy produkt zostanie wymieniony na najbliższy porównywalny model w tej klasie. Mała opłata za usługę, która może wyniknąć z różnicy w cenie zostanie wtedy dodana. Kolory i elementy mogą się różnić od oryginalnych i zamiennych części.

Wodery, buty i kurtki.

Rok bezwarunkowej, bez żadnych dodatkowych pytań gwarancji. Jeśli , kurtka, buty lub wodery LOOP ze względu na jakość wykonania lub wady materiału czy inne konstrukcyjne ulegną uszkodzeniu, należy zwrócić towar do naprawy lub wymiany. Paragon lub dowód zakupu musi towarzyszyć zwracanej pozycji. Niniejsza gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem, nie zgodnym z przeznaczeniem, wypadków lub naturalnego rozpadu materiałów po długotrwałym użytkowaniu i okresu po upływie terminu gwarancji.

Linki-rok bezwarunkowej, bez żadnych dodatkowych pytań gwarancji. Jeśli linka LOOP ze względu na jakość wykonania lub wady materiału w pierwszym roku ulegnie uszkodzeniu, należy zwrócić ją do nas do oceny i wymiany. Paragon lub dowód zakupu musi towarzyszyć zwracanej pozycji. Niniejsza gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem nie zgodnym z przeznaczeniem, wypadków lub naturalnego rozpadu materiałów po długotrwałym użytkowaniu i okresu po upływie gwarancji.

Realizacja zwrotów i wysyłki.

Wszystkie gwarancje / zwroty usług przesyła się przez klienta lub sprzedawcę do centrali LOOP Tackle Design AB, Sweden. LOOP Tackle ocenia produkt i wydaje opinie przez centrum serwisowe. Koszty dla wszystkich związanych ewentualnych opłat z tego tytułu zostaną pokryte przez właściciela. Proszę załączyć krótki opis problemu do wszystkich zwrotów gwarancyjnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl